Hizmetlerimiz

Anahtar teslim endüstriyel tesis inşaatları

 

turn-key construction

İşverenler tarafından tercih edilmemizin asıl nedenlerinden birisi de ilgili sektörlerdeki tüm süreçleri ve faaliyetleri şirket bünyemize toplamış olmamızdır.

Endüstriyel  tesis inşaatlarında sağlanmış olan yüksek kalite, kullanılan teknolojik sistemler ve zamanında teslimatlarla dünya piyasasında itibar kazanmış olan şirketimiz endüstriyel proje inşaatı ve yönetimi alanında öncü olmuştur. Aynı zamanda orta ve büyük ölçekli ve hemen hemen her coğrafyada proje yapabilme esnekliğimiz mevcuttur.

 

Uzmanlık alanlarımız

Proje ve mukavele yönetimi
Genel müteahhitlik
Devreye alma işleri
Satınalma
İnceleme ve tahribatsız muayene işleri
Danışmanlık
NDT işleri

Proje Yönetimi

HICC uzun yıllar neticesinde farklı coğrafyalarda ve farklı işverenlerle yapmış olduğu çalışmalardan elde etmiş olduğu geniş tecrübe ile sektörde hizmet vermektedir.

 

Genel Müteahhitlik

 

HICC orta ve büyük ölçekli olmak üzere, petrokimya, rafineri, güç, üretim tesislerinde faaliyetler göstermektedir. Bahsi geçen projelerde kullanılmak üzere geniş bir ekip, ekipman ve malzeme stoklarına sahip olan şirketimiz her ölçekte projeyi zamanında bitirmeyi taahhüt eder.

 

Satın alma

 

HICC dünya genelinde büyük imalatçılarla doğru malzemeyi en iyi fiyata doğru zamanda temin edecek şekilde çalışmaktadır. 

 

Tahribatsız muayene işleri

 

Kendi ekipleri ile ortak olduğumuz tahribatsız muayene işleri ve istenilen durumlarda üçüncü parti işleri hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır.

 

Proses ekipman imalatı

 

Anlaşmalı olduğumuz U-stamp imalat yapan konsorsiyum ortağımız ile en uygun şekilde endüstriyel ekipman imalatı, transportu ve montajı yapılmaktadır.