Hakkımızda

Hakkımızda

 
  Uluslararası çerçevede, sürdürülebilir ve gelişmeye açık mühendislik hizmetleri sunan HIC Co. 2006 yılında İstanbulda kurulmuş, Dünyada tanınmış birçok kurum ve kuruluşa hizmetler vermiştir. Yüksek bilgi ve deneyim birikimine sahip mühendis takımı ile hızlı ve mutlak çözüm odaklı hizmetlerini, dünyanın farklı ülkelerinde sürdürmektedir.

  Projelendirme ve danışmanlık tecrübelerinden gelmiş olan özverili ve disiplinli bir yaklaşımla birlikte, endüstri tesisleri, inşaat, ve son zamanlarda düşük karbon teknolojileri ve yenilenebilir enerji sektöründe mühendislik ve saha hizmetlerini de aynı anda eksiksiz sunmaktadır. Güven, sürdürülebilirlik ve kalite noktasında tamamlamış olduğu tüm projeler ile birlikte, HIC Co., Dünya çapında güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamaya devam edecektir. 

Vizyon & Misyon

 
  Vizyonumuz, her coğrafyadan farklı yatırımcılar ile birlikte dünya çapında tanınan, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik noktasında, 
endüstriyel projeler yüklenicisi olmayı hedeflemektedir.

  Misyonumuz, EPC Lump Anahtar Teslimi bazında kimyasal/Petrokimya Tesisleri, Kara / Deniz Platformları, Enerji Santralleri, Boru Hatları ve diğer endüstriyel tesislerin kusursuz işletilmesi, 
Uluslararası QA / QC gereklilikleri kapsamındaki tüm taahhüt edilen projelerin, sosyal ve çevresel sorumluluklara ve zaman kaybına yol açmadan, başarıyla tamamlanmasıdır.